Opublikowany

Użyj ulotek reklamowych aby ponownie zaangażować swoich Klientów.

Jak możesz poprawić wrażenia zakupowe swoich Klientów? Oferujemy naszym Partnerom niepowtarzalną możliwość komunikowania się ze swoimi Klientami poprzez insert w postaci koperty z logo Twojego sklepu z atrakcyjnymi kuponami rabatowymi.

 

PAKIET PLUS LOYALITY to dwa rodzaje programów lojalnościowych:

Jeśli wybierzesz PP Loyality Program 3, Twoi Klienci otrzymają eksluzywną spersonalizowaną kopertę. Koperta zawiera 3 kupony rabatowe znanych marek. Zajmiemy się się drukiem i dostarczymy gotowe koperty do Twojego magazynu, zapłacimy także za rozdystrybuowanie koperty w paczkach, więc nie tylko Twój Klient ale także Ty na tym skorzystasz. Twoi Klienci otrzymają wartosć dodaną w postaci atrakcyjnych voucherów rabatowych, a Ty będziesz mógł obniżyć koszt pakowania.

 

Jeśli jesteś zainteresowany ponownym zaangażowaniem swoich Klientów, wybierz program PP Loyality Program 4, który umożliwia umieszenie własnego kuponu rabatowego. W kopercie oprócz 3 kuponów znanych marek znajdzie się także Twój własny kupon rabatowy, dzięki któremu możesz ponownie zaangażować Klienta i zmotywować go do ponownego zakupu w Twoim sklepie. Pozostałe kupony znajdujące się w kopercie będą pochodzić od niekonkurencyjnych marek. Całą usługe obejmującą drukowanie kopert, 3 kupony innych marek oraz Twój własny kupon otrzymasz od nas bezpłatnie.

To od Ciebie zależy jakiego rodzaju kupon wybierzesz. Możesz zaoferować swoim Klientom nową usługę, kupon podarukowy lub kod rabatowy na kolejne zamówienie. Dzięki takiemu podejściu w łatny sposób zbudujesz lojalność ze swoim Klientem i sprawisz, że powróci do Twojego sklepu.
Jeśli wysyłasz kilka razy w miesiącu newslettery za pośrednictwem poczty elektronicznej i nie przynoszą one spodziewanych rezultatów, może to być dobry moment na wypróbowanie nowej formy komunikacji offline.

 

Zwiększ współczynnik konwersji o 5%

Liczby mówią same za siebie. Z badania przeprowadzonych przez GFK wynika, że aż 67% respondentów z dużym lub bardzo dużym prawdopodobieństwem skorzysta z ulotki informacyjnej, jeśli tylko będzie ona dostosowana do ich potrzeb. Jednocześnie aż 42% z nich przeczyta insert lub odwiedzi stronę reklamowdawcy. Precyzyjne kierowanie i ponowne angażowanie Klientów pomoże zwiększyć współczynnik konwersji u obecnych Klientów nawet o 5%. Oprócz większej sprzedaży istnieje duża szansa, że zadowoleni Klienci umieszczą pozytywną recenzję Twojego sklepu w internecie oraz opowiedzą o Twojej firmie znajomym.

 

Warunki cenowe

Obniż koszt pakowania otrzymując od nas wynagrodzenie z tytułu insertowania materiałów. Jeśłi dodatkowo zdecydujesz się na kupon z ofertą swojego sklepu usługę otrzymasz od nas bezpłatnie. Obejmuje ona wydruk kopert oraz kuponów, umieszczenie kuponów w kopertach oraz dostarczenie materiałów na Twój magazyn.

 

Kiedy odbywa się kampania?

Kampania ma ustalony termin dystrybucji – październik-listopad 2021. Oznacza to, że przed głównym sezonem możesz zaprezentować swoim Klientom najbardziej atrakcyjne oferty promocyjne. Możesz zamówić tę usługę jeśli wysyłasz conajmniej 2500 paczek miesięcznie. Minimalny nakład do druku to 5000 sztuk.

 

Dlaczego warto współpracować z PAKIET PLUS?

PAKIET PLUS to sieć sklepów internetowych, które dystrybuują kupony rabatowe oraz sample produktowe, docierająca prawie do 3 milionów Klientów robiących zakupy online. Działamy w 9 krajach Europy Wschodniej oraz Środkowej – Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Byłgarii, Chorwacji, Słowenii oraz Ukrainie. Mamy ponad 2500 Partnerów oraz Klientów i dystrybuujemy 50 milionów egzemplarzy materiałów reklamowych rocznie.

Jeśłi potrzebujesz dodatkowych informacji, to z przyjemnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla twojego sklepu. Nie wahaj się z nami skontaktować

Nie możemy doczekać się współpracy z Tobą!