Członkostwo w sieci PAKIET PLUS jest niewiążące i całkowicie bezpłatne.

Klient

ustala grupę docelową i cele kampanii

PAKIET PLUS

dostarcza materiały promocyjne Partnerom wysyłkowym i kontroluje poprawność sieci wysyłkowej

E-sklepy

umieszczają materiały w paczkach dla Klientów

Kupujący

Kupujący

są pozytywnie zaskoczeni zakupami z materiałami reklamowym i korzystają z ciekawych ofert

Co zyskacie dzięki członkostwu?

Co zyskacie dzięki członkostwu?

Połączenie wolumenów wielu sklepów internetowych w jedną sieć stanowi korzyść dla wszystkich Partnerów:

  • Członkowie sieci PAKIET PLUS zarabiają pieniądze na materiałach promocyjnych dołączanych do przesyłek oferując w ten sposób swoim Klientom wartość dodaną
  • Klienci mają możliwość wyboru grupy docelowej składającej się z aktywnych osób robiących zakupy online w sklepach o określonej kategorii i wielkości

Członkostwo w sieci

Członkostwo w sieci PAKIET PLUS jest niewiążące i całkowicie bezpłatne. Dostawa materiałów promocyjnych do wyznaczonego miejsca odbywa się na nasz koszt. Stworzyliśmy aplikację, która pozwoli nam śledzić wszystkie realizowane wkładania do przesyłek z minimalnym obciążeniem administracyjnym.

System nagradzania

System wynagradzania jest jasny i przejrzysty. Wysokość wynagrodzenia za dołączanie materiałów promocyjnych do przesyłek ustalana jest przed realizacją zamówienia. Pozwala to dokładnie zaplanować dochody ze sprzedaży wolumenów przesyłkowych.

Próbki produktów

Dołączanie do przesyłek próbek produktów wiąże się nie tylko z wynagrodzeniem, lecz także zwiększa zadowolenie Klientów. Otrzymują oni darmowy produkt promocyjny od sprzedawców dzielących z Tobą przesyłkę (np. próbki artykułów spożywczych lub kosmetyków).

Zostań członkiem PAKIET PLUS?

Zarejestruj sklep