Opublikowany

Kampania sklepu factcool.com obejmie swoim zasięgiem 1,9 mln kupujących online

Ekspertom w dziedzinie najnowszych trendów w modzie sklepu factcool.com nie trzeba przedstawiać.

Opublikowany

17 kwietnia 2019 – Targi eHandlu

Zapraszamy już dziś na nadchodzące targi, które będą miały miejsce w Krakowskim EXPO. Targi eHandlu to największe wydarzenie dla sprzedawców internetowych w Europie Centralnej.

Opublikowany

24. Januar 2019 E-commerce EXPO Budapest

Jeśli możecie, nie przegapcie jednego z największych wydarzeń na Węgrzech – Ecommerce EXPO, które przynosi wiele okazji do zwiększenia efektywności zarówno początkujących, jak i już istniejących sklepów internetowych na rynku węgierskim.

Opublikowany

Siła kuponów rabatowych

Pod koniec września miała miejsce już 18. coroczna konferencja CJU (Customer Journey University), która przynosi najciekawsze informacje ze świata ,,branży online”.

Opublikowany

Targi eHandlu Warszawa 2018

Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w Warszawie będzie wtedy gościć 18 prelegentów oraz 130 wystawców, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, analizami i prognozami w zakresie nowych trendów w e-commerce i marketingu online.

Opublikowany

Świąteczne katalogi kuponowe z 10% rabatem

Swięta już tuż tuż, klienci rozpoczęli już robić zakupy świąteczne.

Opublikowany

Efektywna kamapania dla klientów fitnessklubu

Naszym klientem jest jedna z największych sieci fitnessklubów FITINN Słowacja, w kwietniu 2016 roku zrealizowaliśmy kampanię kuponową w celu pozyskania nowych klientów poprzez dostarczenie darmowego biletu wstępu do FITINN.

Opublikowany

Zyskaj nowych klientów z – 10% upustem, katalog kuponowy dostępny już w 5 krajach w nakładzie około 400 000 sztuk.

Popularność on-line zakupów nieustannie wzrasta o czym świadczy również fakt, że katalog kuponowy rozprowadzamy już w 5 krajach Europy w nakładzie  380 000 szt. 

Opublikowany

Kampania kuponowa dla iPerfumy

W październiku rozpoczęliśmy współpracę z największą internetową perfumerią iPerfumy.pl w Polsce. Celem kampanii było wsparcie sprzedaży e-sklepu w okresie świątecznym a głównie pozyskanie nowych klientów.

Opublikowany

Zyskaj nowych klientów na świąteczne zakupy

Czy wiedziałeś, że  aż dwie trzecie kupujących robi zakupy świąteczne z wyprzedzeniem już na przełomie października i listopada.