Opublikowany

Spróbuj katalogu z kuponami. Drukowana forma nadal działa!

Lojalny klient zasługuje na więcej. Nagroda za ponowny zakup, nagroda za lojalność lub nagroda za udostępnianie i udzielenie opinii przyciąga i intensyfikuje relacje w B2B, a nawet więcej w segmencie B2C. Jedną z najskuteczniejszych nagród motywujących do zdobycia większej liczby potencjalnych klientów jest oferowanie darmowych próbek produktów, darmowych produktów promocyjnych  oraz voucherów z atrakcyjnym rabatem na kolejne zakupy online.

Jeśli Twój e-sklep stosuje marketing relacji i korzystasz z tego formularza w celu zwiększenia lojalności klientów, zastanów się nad naszym standardowym produktem KATALOG ONLINE BONUS z opcją targetowania demograficznego.

Nadchodzi wiosna i przynosi coroczną edycję Katalogu bonusów offline LADIES 1/2018 z. Docelowi odbiorcy to kupujący online, zwłaszcza kobiety. Na 12 stronach oferujemy ekskluzywne rabaty i kody do szerokiej gamy e-sklepów. Katalog z 120 tysiącami wydruków jest dobrze oceniany przez naszych partnerów i ich klientów online. Nic dziwnego! Pomnaża przyjemność klienta z dostarczonego produktu w pudełku dostarczając mu równocześnie 11 ekskluzywnych kuponów na tańsze zakupy w prezencie. Nie zapomnij o nagrodach dla lojalnych klientów i zamów katalogi jako załącznik reklamowy do wkładania do swoich paczek w strefie naszego partnera.

button_dopartnerskejzony

Jeśli zamawiasz kupony w strefie partnera po raz pierwszy i potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami: info@pakietplus.pl.