Opublikowany

Koniec września i początek października to czas, kiedy konsumenci zaczynają kupować prezenty i szukają sposobu, by zaoszczędzić na zakupach.

To czas, kiedy wzrasta popularność zakupów internetowych, o czym świadczy dystrybucja 380 000 sztuk katalogu kuponowego w 5-ciu krajach. Katalogi dostarczamy konsumentom poprzez ich dystrybucję w paczkach ze sklepów internetowych naszych partnerów.

Przy zamówieniach na katalogi złożonych do 15 października oferujemy Państwu 15% zniżki na kampanię!

Dzięki kampanii marketingowej opartej na katalogu kuponowym za pośrednictwem sieci PAKIET PLUS możecie Państwo nie tylko zyskać nowych klientów, ale i zachęcić do zakupów dotychczasowych konsumentów. Sieć PAKIET PLUS składa się z ponad 700 sklepów internetowych na Słowacji, w Czechach, Rumunii, na Węgrzech i w Polsce. Tak rozbudowana sieć sklepów pozwala nie tylko na dotarcie do potencjalnych klientów w kraju, ale i za granicą.

Skontaktuj się z przedstawicielem, który przedstawi Ci szczegóły kampanii oraz pomoże w doborze odpowiednich narzędzi marketingowych od PAKIET PLUS. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 507 046 471 lub mailowo: sales@pakietplus.pl