Urbanstore1_930x

Wymiana garderoby na nową z voucherem sklepu UrbanStore

UrbanStore – najlepsze marki w jednym miejscu! Zobacz, jak znany i lubiany e-sklep z odzieżą i obuwiem sportowym światowych marek www.urbanstore.sk, www.urbanstore.cz dociera do nowych klientów i wzmacnia swoją markę na rynku słowackim i czeskim.

Sezonowa wymiana garderoby to temat wykorzystywany przez Urban Store w kampanii Jesień – Zima 2018 w celu przyciągnięcia nowych klientów, zbudowania świadomości marki oraz utrwalenia jej pozycji wśród modnych sklepów internetowych w Czechach i na Słowacji.

Za pośrednictwem sieci BALÍK PLUS, obejmującej swym zasięgiem 1500 partnerskich e-sklepów na rynku czeskim i słowackim, do 80 000 paczek skierowanych do aktywnych Klientów kupujących on-line, dołączony został ekskluzywny kupon rabatowy ze zniżką 4 € / 100Kč za całość oferty e-sklepow urbanstore.

Termin rozpoczęcia kampanii oraz insertowania kuponów w paczkach został wybrany w czasie sezonowej zmiany szaf, kiedy letnie sukienki zastępują cieplejsze ubrania i buty. Jest to zarazem najbardziej gorący czas w branży fashion & accesories. Ważność kuponu do końca roku zapewniała możliwość uzyskania rabatu na zakup świątecznych prezentów, wpływając tym samym na podjęcie decyzji przez klienta przy wyborze e-sklepu, w którym robi on zakupy.
Kupon kierowany był do klientów według kategorii wieku i płci, dystrybuowany był głównie poprzez sklepy z segmentu fashion&beauty, które należą do najsilniejszych segmentów rynku i mają najlepszy zwrot z inwestycji w okresie jesienno – zimowym.

Wybrana drukowana forma działalności akwizycyjnej jest tylko jednym z kanałów ogólnej strategii marketingowej UrbanStore, która pomoże pozyskać nowych klientów i sprawić, aby nasza współpraca była stała i długofalowa.

Urbanstore_cz_700x Urbanstore_sk_700x

Więcej wiadomości
Współpraca factcool.com z siecią PAKIET PLUS?
Kampania sklepu factcool.com obejmie swoim zasięgiem 1,9 mln kupujących online
Ekspertom w dziedzinie najnowszych trendów w modzie sklepu factcool.com nie trzeba przedstaw... Cały artykuł >>
Interview with Answear.hu Marketing Manager
Zakupy w Answear to przyjemność. Wiemy dlaczego!
ANSWEAR.hu i węgierski oddział PAKIET PLUS rozpoczęły współpracę w 2017 roku i od tego czasu... Cały artykuł >>
BP_zraz_930x300
Największe spotkanie ekspertów SEO w Bratysławie (SVK)
Chcesz uzyskać informacje na temat SEO z pierwszej ręki? Pamiętaj, aby nie przegapić najwięk... Cały artykuł >>