balik_horny baner_930x300_2

Współpraca z marką ZOOT

Po udanej kampanii świątecznej dla największego internetowego sklepu odzieżowego z oryginalnymi modowymi projektami ZOOT na Słowacji, powtórzyliśmy kampanię w marcu 2018 roku.

Filozofia sklepu internetowego ZOOT to oferta 300 oryginalnych marek, zawierająca ponad 30 tysięcy produktów modowych, które mają zaspokoić każdy gust. Poza sklepem internetowym posiadają własny butik, w którym oferują najnowsze modowe trendy, a by zainspirować klientów, prowadzą także blog pod adresem www.stories.zoot.sk.

Celem kampanii było zaoferowanie nowym klientom sklepu kuponu o wartości 10 euro na zakupy na www.zoot.sk. Narzędziem komunikacji stał się ekskluzywny kupon prezentujący wiosenną kolekcję z modnymi trenczami i hasłem ,,Trencz, w którym kobieta dostaje komplementy każdego dnia”. Kampania miała na celu wsparcie sklepu internetowego przez 2 miesiące. Drugim celem kampanii było poszerzenie świadomości o istnieniu sklepów stacjonarnych (obecnie 11 sklepów na Słowacji) do których mogą zamówić produkt dziś, przymierzyć następnego dnia i zapłacić tylko za te rzeczy, na które się zdecydują.

 balik_voucher_700x335