Opublikowany

Każdego lata są one integralną częścią każdego z nas, będąc jednocześnie naszym kluczowym akcesorium mody letniej.

Portal SmartOptika.hu, będący sklepem internetowym firmy Optic World Exclusive, w kolaboracji wraz z naszym węgierskim odziałem CSOMAG PLUSZ stworzył kampanię z atrakcyjnym kuponem rabatowym.

Ten specjalny kupon oferował  – 35% zniżki dla ponad 30 000 potencjalnych klientów na zakupy online w sklepie internetowym smartoptika.hu. Proste zastosowanie kodu rabatowego w koszyku, pozwalało za pomocą kilku kliknięć, do uzyskania najwyższej jakości okularów przeciwsłonecznych znanych marek w atrakcyjnej cenie.

Kupon smartoptika.hu dotarł do szerokiego grona odbiorców z kategorii MODA, URODA, AKCESORIA DOMOWE i MEDIA o ponadprzeciętnej odpowiedzi. Ustalona ważność kuponu 30.06. ukazuje, jak niniejszy sklep internetowy efektywnie wykorzystał sezonowe miesiące od kwietnia do czerwca, aby zwiększyć potencjalny ruch i sprzedaż w sklepie.

Śledź nasz blog i inspiruj się dużymi markami i ich działaniami marketingowymi!

 

voucher_SmartOptika_hu

 

Optic World Exclusive

Firma ta działa na rynku od 1995 roku i jest jednym z największych sprzedawców gogli, okularów przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych na Węgrzech. Ponadto Optic World Exclusive Network jest krajowym przedstawicielem trzech największych międzynarodowych marek na rynku optycznym. Należą do nich Marcolin SpA. (Guess, Guess by Marchiano, Gant); Marchon Europe (Tom Ford, Chloe i Nike); Luxottica CE (Ray-Ban, Oakley, Bvlgari).

Obecnie obsługuje ona ponad 600 firm optycznych, a jej działalność detaliczna znajduje się w 42 krajach. Sklepy można znaleźć w centrach handlowych w Budapeszcie jak i domach towarowych Auchan na Węgrzech.

Lato bez okularów? – Na pewno nie! Odwiedź Smartoptika.hu i upewnij się, że mamy rację!