Sieć partnerska

1.PAKIET PLUS jest partnerem do generowania dodatkowych źródeł dochodu w biznesie internetowym.
Pozwala w łatwy sposób i bez zbytniego wysiłku osiągnąć atrakcyjne dodatkowe dochody – wszystko całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Łączymy sklepy internetowe z partnerami realizującymi promocję produktów, co pozwala zapewnić klientom końcowym dodatkową wartość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do partnerstwa w sieci promocji wysyłkowych PAKIET PLUS.

Dodatkowy dochód za dołączanie materiałów promocyjnych do przesyłek.
Zaoferuj swoim klientom wartość dodaną w postaci kuponów rabatowych, prezentów i próbek.

Tylko 4 kroki dzielą Cię od rejestracji w sieci PAKIET PLUS i pierwszego wynagrodzenia

 

1. 2. 3. 4.

Zapisz się do sieci Pakiet Plus

Zaloguj się do sieci Pakiet Plus za pośrednictwem naszej strony internetowej. Rejestracja jest darmowa. Aktywacja konta Partnera sieci wysyłkowej następują po mailowym potwierdzeniu rejestracji. Po dokonaniu rejestracji, otrzymasz informacje o materiałach promocyjnych dołączanych do przesyłek.

Zamówienie i dostawa Materiałów promocyjnych

Informacje o każdym materiale promocyjnym wysyłamy na konto użytkownika PAKIET PLUS oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po złożeniu zamówienia przez użytkownika, wysyłamy informację o ilości poszczególnych materiałów i datach ich dostarczenia. Materiały dostarczamy na nasz koszt pod wskazany adres do wysyłki. Po odebraniu Materiałów można natychmiast rozpocząć ich wysyłkę.

Komunikaty o stanie realizacji

Użytkownik sieci PAKIET PLUS co najmniej raz w tygodniu otrzymuje na swoje konto informację o stanie realizacji zamówienia. Dzięki temu użytkownik może dokładnie zaplanować działania i śledzić proces dołączania materiałów do przesyłek. Tworzymy raporty, które pozwolą wykryć ewentualne niedogodności i na ich podstawie możemy zaplanować kolejną wysyłkę materiałów promocyjnych.

Zakończenie wysyłki materiałów i przyjęcie wynagrodzenia

Po pomyślnym wysłaniu klientom wszystkich materiałów reklamowych jednego rodzaju wystarczy potwierdzić ten fakt w systemie. Po potwierdzeniu zakończeniu wkładania materiałów do przesyłek kwota odpowiedniego wynagrodzenia zostanie dopisana do rozliczenia miesięcznego. Za każdy miesiąc wysyłamy rozliczenie zawsze do 15 dnia następnego miesiąca, a następnie wynagrodzenie na konto.

Należy pamiętać, że wykonujemy zakupy kontrolne w celu sprawdzenia czy materiały promocyjne zostały poprawnie dodane do przesyłki. Włóż swój wkład w jakość sieci PAKIET PLUS ! Tylko dzięki wysokiej jakości możemy w przyszłości zapewnić, że będziemy w stanie w dalszym ciągu dostarczać materiały reklamowe do przesyłek. Jeśli masz pytania, skontaktuj się kiedykolwiek z nami.

 

Recent Posts

Pachnący voucher w Rumunii – Perfumerie Douglas

Bazując na sukcesie ubiegłorocznej kampanii, PAKIET PLUS Rumunia rozpoczęło wiosenną kampanię marketingową dla znanej marki Douglas. Voucher w postaci produktu PAKIETPLUS1 był dystrybuowany za pośrednictwem sieci naszych partnerów w Rumunii. Kampania skupiała się na klientach końcowych, którzy mogli skorzystać z bonu zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Otrzymywali oni 10% zniżki na zakupy lub – 70 RON przy zakupach o wartości powyżej 345 RON.

Douglas jest jedną z najważniejszych sieci handlowych w Europie, a w Rumunii jest reprezentowany przez oddział Parfumerille Douglas. W każdej perfumerii otrzymujesz nie tylko świetną, wykwalifikowaną obsługę na najwyższym poziomie, ale także najlepszą ofertę produktową w świetnie zagospodarowanej przestrzeni drogerii.

Douglas-1_700Douglas2_700

  1. GPeC SUMMIT & e-Commerce EXPO Rumunia Comments Off on GPeC SUMMIT & e-Commerce EXPO Rumunia
  2. Klenoty Aurum – nowa twarz na 2018 rok Comments Off on Klenoty Aurum – nowa twarz na 2018 rok
  3. Członkostwo w stowarzyszeniu APEK | czech company BALIK PLUS s.r.o. Comments Off on Członkostwo w stowarzyszeniu APEK | czech company BALIK PLUS s.r.o.
  4. Współpraca z marką ZOOT Comments Off on Współpraca z marką ZOOT
  5. e-Commerce Krakow – comming soon Comments Off on e-Commerce Krakow – comming soon
  6. e-Commerce EXPO 2018 – Budapest Comments Off on e-Commerce EXPO 2018 – Budapest
  7. Bonus dla stałego klienta! Comments Off on Bonus dla stałego klienta!
  8. Lojalność klienta Comments Off on Lojalność klienta
  9. Jak przygotować fajną kampanię skierowaną do mężczyzn Comments Off on Jak przygotować fajną kampanię skierowaną do mężczyzn