Klenoty_Aurum_cover_930x300

Nowa twarz Klenoty Aurum 2019

Biżuteria Aurum jest jednym z największych sprzedawców biżuterii i zegarków nie tylko w Czechach, ale także w innych krajach. Dlatego też wybiera silnych partnerów, aby zwracać się nie tylko do obecnych, ale i do nowych klientów w celu zwiększenia sprzedaży.

Wiosną tego roku marka powtórzyła udaną kampanię z poprzednich lat z czeskim oddziałem PAKIET PLUS  – BALÍK PLUS CZ. W tym i poprzednim roku wybrali nową twarz dla swojej marki Dara Rolins.

Klenoty Aurum CZ Kod rabatowy 20%

Kampania byłą skierowana do grupy kobiet w wieku 30-45 lat, z naciskiem na modę, kosmetyki, rodzinę i dom. Celem kampanii było nie tylko pokazanie nowego oblicza firmy, ale także przedstawienie nowej gamy biżuterii i zegarków, któremu towarzyszył luksusowy rabat -20% dla klientów sklepu internetowego www.klenotyaurum.cz. Równie ważne było promowanie sklepów stacjonarnych w centrach handlowych na terenie Czech, poprzez drukowaną formę ulotki leporello.

Klenoty Aurum CZ print - leporelo

Kolejnym etapem współpracy była dystrybucja ekskluzywnego katalogu produktów ,,Brilliant Collection 9999 Kč”.

Klenoty Aurum CZ| katalog - Briliant Collection 9999 Kč

Podobnie jak w poprzednich latach kampania osiągnęła bardzo dobre wyniki. BALÍK PLUS CZ wraz z Klientem aktywnie współpracują nad kolejnymi modelami współpracy, które nadal będą wspierać markę firmy i docierać do nowych klientów, co doprowadzi do rozszerzenia współpracy w przyszłości.