balik_buyer_video_930x300

Kod rabatowy do Twojego sklepu internetowego

Czy wykorzystujesz rabaty po to, żeby przyciągnąć nowych Klientów i wzbudzić ich zainteresowanie? A może nagradzasz nimi swoich stałych Klientów, żeby docenić ich lojalność?  Czy wiesz, że dzięki nam możesz rozszerzyć swój system rabatowania i zachęcić nowych Klientów do zakupów poprzez kupony rabatowe umieszczane w przesyłkach ze sklepów internetowych? Technicznie nie jest to skomplikowane – wystarczy wprowadzić w systemie sklepu kod rabatowy i nawiązać współpracę z siecią partnerów stworzoną przez PAKIET PLUS.

Wydrukowane kupony zostaną dostarczone Klientom w paczkach ze sklepów partnerów PAKIET PLUS, dzięki czemu zyskasz możliwość pozyskania nowych kupujących. Jak ich zachęcić? Atrakcyjnym rabatem do swojego sklepu. Możesz także zamieścić swój kupon w Katalogu Voucherów, gdzie zostają dopasowane oferty niekonkurujących ze sobą sklepów internetowych.

W krótkim wideo prezentujemy jak Kupon rabatowy motywuje nowego klienta do zamówienia w sklepie internetowym. Masz pytania? Napisz do nas, a pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniej kampanii dla Twojego sklepu.