Profil firmy

PAKIET PLUS Sp. z o.o. wywodzi się ze spółki Balik Plus s.r.o., założonej w 2002 roku, która oferuje swoje usługi klientom w Polsce, Slowacji, Czechach i Węgierzech oraz Rumunii. Dostarczamy efektywne rozwiązania i nowe koncepcje w dziedzinie reklamy i marketingu. Koncentrujemy się głównie na obszarze offline marketingu, e-marketingu i geomarketingu.

W 2012 roku rozpoczęliśmy projekt komunikacji marketingowej w trybie offline i stworzyliśmy sieć Pakiet Plus – unikalne narzędzie marketingowe ukierunkowane na klientów końcowych kupujących online. Dla naszych partnerskich sklepów internetowych, stworzyliśmy koncepcję marketingu partnerskiego, co umożliwiło dostarczenie klientom końcowym dodatkowych korzyści.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu koncepcji marketingowych i strategicznych projektów w dziedzinie reklamy i marketingu, możemy zagwarantować wysoką jakość usług, ale przede wszystkim oraz kreatywne i skuteczne rozwiązania.

Nasze motto

„Sukces w dzisiejszym burzliwym i konkurencyjnym środowisku wymaga twórczego podejścia i wykorzystania wszystkich dostępnych i skutecznych kanałów sprzedaży, aby stworzyć nowe możliwości i rynki.“

Recent Posts

Pachnący voucher w Rumunii – Perfumerie Douglas

Bazując na sukcesie ubiegłorocznej kampanii, PAKIET PLUS Rumunia rozpoczęło wiosenną kampanię marketingową dla znanej marki Douglas. Voucher w postaci produktu PAKIETPLUS1 był dystrybuowany za pośrednictwem sieci naszych partnerów w Rumunii. Kampania skupiała się na klientach końcowych, którzy mogli skorzystać z bonu zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Otrzymywali oni 10% zniżki na zakupy lub – 70 RON przy zakupach o wartości powyżej 345 RON.

Douglas jest jedną z najważniejszych sieci handlowych w Europie, a w Rumunii jest reprezentowany przez oddział Parfumerille Douglas. W każdej perfumerii otrzymujesz nie tylko świetną, wykwalifikowaną obsługę na najwyższym poziomie, ale także najlepszą ofertę produktową w świetnie zagospodarowanej przestrzeni drogerii.

Douglas-1_700Douglas2_700

  1. GPeC SUMMIT & e-Commerce EXPO Rumunia Comments Off on GPeC SUMMIT & e-Commerce EXPO Rumunia
  2. Klenoty Aurum – nowa twarz na 2018 rok Comments Off on Klenoty Aurum – nowa twarz na 2018 rok
  3. Członkostwo w stowarzyszeniu APEK | czech company BALIK PLUS s.r.o. Comments Off on Członkostwo w stowarzyszeniu APEK | czech company BALIK PLUS s.r.o.
  4. Współpraca z marką ZOOT Comments Off on Współpraca z marką ZOOT
  5. e-Commerce Krakow – comming soon Comments Off on e-Commerce Krakow – comming soon
  6. e-Commerce EXPO 2018 – Budapest Comments Off on e-Commerce EXPO 2018 – Budapest
  7. Bonus dla stałego klienta! Comments Off on Bonus dla stałego klienta!
  8. Lojalność klienta Comments Off on Lojalność klienta
  9. Jak przygotować fajną kampanię skierowaną do mężczyzn Comments Off on Jak przygotować fajną kampanię skierowaną do mężczyzn