Sieć PAKIET PLUS

Sieć PAKIET PLUS składa się z dużych, średnich i małych sklepów. Obecnie dystrybuujemy ponad 700 tysięcy przesyłek miesięcznie. Dla partnerów wysyłkowych są materiały promocyjne atrakcyjnym rozwiązaniem pozwalającym zmniejszyć koszty , jednocześnie oferującym klientom dodatkową wartość.

Sieť BALÍK PLUS

Klient

ustala grupę docelową i cele kampanii

PAKIET PLUS

dostarcza materiały promocyjne partnerom wysyłkowym i kontroluje poprawność sieci wysyłkowej

E-sklepy

umieszczają materiały w paczkach dla klientów

Kupujący

Są pozytywnie zaskoczeni zakupami z materiałami reklamowym i korzystają z ciekawych ofert

Połączenie wolumenów wielu sklepów internetowych w jedną sieć stanowi korzyść dla wszystkich partnerów. Członkowie sieci PAKIET PLUS zarabiają pieniądze na materiałach promocyjnych dołączanych do przesyłek oferując w ten sposób swoim klientom wartość dodaną. Klienci mają możliwość wyboru grupy docelowej składającej się z aktywnych osób robiących zakupy online w sklepach o określonej kategorii i wielkości.

Członkostwo w sieci

Członkostwo w sieci PAKIET PLUS jest niewiążące i całkowicie bezpłatne. Dostawa materiałów promocyjnych do wyznaczonego miejsca odbywa się na nasz koszt.. Stworzyliśmy aplikację, która pozwoli nam śledzić wszystkie realizowane wkładania do przesyłek z minimalnym obciążeniem administracyjnym.

System nagradzania

System wynagradzania jest jasny i przejrzysty. Wysokość wynagrodzenia za dołączanie materiałów promocyjnych do przesyłek ustalana jest przed realizacją zamówienia. Pozwala to dokładnie zaplanować dochody ze sprzedaży wolumenów przesyłkowych.

Próbki produktów

Dołączanie do przesyłek próbek produktów wiąże się nie tylko z wynagrodzeniem, lecz także zwiększa zadowolenie klientów. Otrzymują oni darmowy produkt promocyjny od sprzedawców dzielących z Tobą przesyłkę (np. próbki artykułów spożywczych lub kosmetyków).

Recent Posts

Urodziny marki Philips

23 urodziny oraz uruchomienie nowego e-sklepu to dwa duże wydarzenia dla czeskiego oddziału marki Philips. Z tej okazji PAKIET PLUS zaprojektował i wdrożył kampanię z 23% kuponem rabatowym na cały asortyment sklepu philips.cz. Celem kampanii było dotarcie do nowych Klientów, zbudowanie komunikacji oraz świadomości marki Philips w Czechach przy pomocy kuponu rabatoweg wkładanego do paczek oraz działań online. Już w pierwszych dniach kampanii wyniki pozytywnie zaskoczyły cały czeski oddział Philips i zostały uznane jako bardzo dobre. W związku z sukcesem pierwszej kampanii, klient zdecydował się wdrożyć ją także w innych krajach.

blog_voucher_philips_700x350_predna2 blog_voucher_philips_700x350_zadna

  1. E-sklep Oblecsadorobty.sk myśli o swoich Klientach również w wolnym czasie Comments Off on E-sklep Oblecsadorobty.sk myśli o swoich Klientach również w wolnym czasie
  2. Jak skutecznie dotrzeć do nowych Klientów? Comments Off on Jak skutecznie dotrzeć do nowych Klientów?
  3. Campaign: Strauss Cafe Poland Comments Off on Campaign: Strauss Cafe Poland
  4. Pielęgnacja urody z wielkimi graczamim Comments Off on Pielęgnacja urody z wielkimi graczamim
  5. Kod rabatowy do Twojego sklepu internetowego Comments Off on Kod rabatowy do Twojego sklepu internetowego
  6. Pachnący voucher w Rumunii – Perfumerie Douglas Comments Off on Pachnący voucher w Rumunii – Perfumerie Douglas
  7. GPeC SUMMIT & e-Commerce EXPO Rumunia Comments Off on GPeC SUMMIT & e-Commerce EXPO Rumunia
  8. Klenoty Aurum – nowa twarz na 2018 rok Comments Off on Klenoty Aurum – nowa twarz na 2018 rok
  9. Członkostwo w stowarzyszeniu APEK | czech company BALIK PLUS s.r.o. Comments Off on Członkostwo w stowarzyszeniu APEK | czech company BALIK PLUS s.r.o.