Sieć PAKIET PLUS

Sieć PAKIET PLUS składa się z dużych, średnich i małych sklepów. Obecnie dystrybuujemy ponad 700 tysięcy przesyłek miesięcznie. Dla partnerów wysyłkowych są materiały promocyjne atrakcyjnym rozwiązaniem pozwalającym zmniejszyć koszty , jednocześnie oferującym klientom dodatkową wartość.

Sieť BALÍK PLUS

Klient

ustala grupę docelową i cele kampanii

PAKIET PLUS

dostarcza materiały promocyjne partnerom wysyłkowym i kontroluje poprawność sieci wysyłkowej

E-sklepy

umieszczają materiały w paczkach dla klientów

Kupujący

Są pozytywnie zaskoczeni zakupami z materiałami reklamowym i korzystają z ciekawych ofert

Połączeniem wolumenów sklepów internetowych w jedną sieć to korzyść dla wszystkich. Sklepy internetowe mogą zarabiać pieniądze na materiałach promocyjnych w swoich przesyłkach dołączanych do przesyłek , a także oferować w ten sposób swoim klientom wartość dodaną. Klienci mają możliwość wyboru grupy docelowej składającąej się z aktywnych osób robiących zakupy online w sklepach o określonej kategorii i wielkości.

Członkostwo w sieci

Członkostwo w sieci PAKIET PLUS jest niewiążące i całkowicie za darmo. Dostawa materiałów promocyjnych do wyznaczonego miejsca jest bezpłatna. Stworzyliśmy aplikację, która pozwoli nam śledzić wszystkie realizowane wkładania do przesyłek z minimalnym obciążeniem administracyjnym.

System nagradzania

System wynagradzania jest jasny i przejrzysty. Wysokość wynagrodzenia za dołączanie materiałów promocyjnych do przesyłek jest ustalana przed realizacją zamówienia. Pozwala to dokładnie zaplanować dochody ze sprzedaży wolumenów przesyłkowych.

Próbki produktów

Dołączanie do przesyłek próbek produktów nie tylko wiąże się z wynagrodzeniem, lecz także z zadowoleniem klientów. Otrzymają oni darmowy produkt promocyjny także od innych sprzedawców dzielących z Tobą przesyłkę (np. próbki kawy lub kosmetyków).

Recent Posts

GPeC SUMMIT & e-Commerce EXPO Rumunia

„Content is king” – jeśli zgadzasz się z tym słowami, zapraszamy do Rumunii na konferencję e-commerce GPeC SUMMIT w Bukareszcie. Najlepsi specjaliści od e-commerce i marketingu online spotykają się tam już po raz 13-ty. W ciągu trzech dni znane osobowości pełniące różne stanowiska (dyrektorzy, menedżerowie ds. marketingu i PR, menedżerowie IT, brandingowcy itd.) podzielą się wyjątkową wiedzą i cennym doświadczeniem z branży biznesu. Skorzystaj z okazji aby poznać nowych ludzi i posłuchać ciekawych wykładów takich osób jak: Brian Mc Bride (prezes ASOS), Peep Laja (założyciel i dyrektor CXL), Aleyda Solis (założycielka ORAINTI&INTERNATIONAL SEO Consultant), Jeff Bullas (#1 Global Content Marketing influencer w 2018 roku) czy Karl Gilis (współzałożyciel AG CONSULT&THE CONVERSION COMEDIAN).

W konferencji weźmie udział ponad 800 rumuńskich i międzynarodowych uczestników, a nasz oddział PACHET PLUS, również tam będzie. Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska! Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem z kampanii marketingu bezpośredniego i omówić możliwość skorzystania z naszych usług i oferty marketingu motywacyjnego.

Termin: 29. – 31. Maj 2018

Miejsce: Crystal Palace Ballrooms, Calea Rahovei nr 198A, dzielnica 5, Bukareszt, Rumunia

Godz.: 9.00 – 19.00

Stanowisko: nr. 15

GPeC-Expo-Mai-2018_plan_PachetPlus

  1. Klenoty Aurum – nowa twarz na 2018 rok Comments Off on Klenoty Aurum – nowa twarz na 2018 rok
  2. Członkostwo w stowarzyszeniu APEK | czech company BALIK PLUS s.r.o. Comments Off on Członkostwo w stowarzyszeniu APEK | czech company BALIK PLUS s.r.o.
  3. Współpraca z marką ZOOT Comments Off on Współpraca z marką ZOOT
  4. e-Commerce Krakow – comming soon Comments Off on e-Commerce Krakow – comming soon
  5. e-Commerce EXPO 2018 – Budapest Comments Off on e-Commerce EXPO 2018 – Budapest
  6. Bonus dla stałego klienta! Comments Off on Bonus dla stałego klienta!
  7. Lojalność klienta Comments Off on Lojalność klienta
  8. Jak przygotować fajną kampanię skierowaną do mężczyzn Comments Off on Jak przygotować fajną kampanię skierowaną do mężczyzn
  9. Świąteczne katalogi kuponowe z 10% rabatem Comments Off on Świąteczne katalogi kuponowe z 10% rabatem