Profil firmy

PAKIET PLUS Sp. z o.o. wywodzi się ze spółki Balik Plus s.r.o., założonej w 2002 roku, która oferuje swoje usługi klientom w Polsce, Slowacji, Czechach i Węgierzech oraz Rumunii. Dostarczamy efektywne rozwiązania i nowe koncepcje w dziedzinie reklamy i marketingu. Koncentrujemy się głównie na obszarze offline marketingu, e-marketingu i geomarketingu.

W 2012 roku rozpoczęliśmy projekt komunikacji marketingowej w trybie offline i stworzyliśmy sieć Pakiet Plus – unikalne narzędzie marketingowe ukierunkowane na klientów końcowych kupujących online. Dla naszych partnerskich sklepów internetowych, stworzyliśmy koncepcję marketingu partnerskiego, co umożliwiło dostarczenie klientom końcowym dodatkowych korzyści.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu koncepcji marketingowych i strategicznych projektów w dziedzinie reklamy i marketingu, możemy zagwarantować wysoką jakość usług, ale przede wszystkim oraz kreatywne i skuteczne rozwiązania.

Nasze motto

„Sukces w dzisiejszym burzliwym i konkurencyjnym środowisku wymaga twórczego podejścia i wykorzystania wszystkich dostępnych i skutecznych kanałów sprzedaży, aby stworzyć nowe możliwości i rynki.“

Recent Posts

e-Commerce Krakow – comming soon

PAKIET PLUS zaprasza na kolejną edycję Targów e-Commerce w Polsce. W Krakowie spotkają się renomowane firmy i marki  online biznesu. Nie przegap jednego z największych wydarzeń roku i możliwości spotkania z właścicielami e-sklepów, firmami oferującymi usługi i produkty e-commerce, a także sprzedawcami internetowymi z całej Polski.

Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie przedstawimy jakie korzyści przynoszą offline-owe działania i jak poprzez segmentację w ramach naszej sieci partnerskiej pozyskać nowych klientów. Zaprezentujemy szczegółowo efektywność wykorzystywania szeregu produktów podczas działań marketingowych online i przedstawimy nasze doświadczenie praktyczne oraz rzeczywiste wyniki, które mówią same za siebie.

Skorzystaj z okazji i zarejestruj się już dziś.

Chcę się zalogować.

 

Dzień: 25 kwietnia 2018     Czas: 10:00-17:00     Miasto: Kraków, Polska

Centrum wystawowe: Galicyjska 9     Stoisko PAKIET PLUS: C5.3

plan_TEH14_Krakow

  1. Bonus dla stałego klienta! Comments Off on Bonus dla stałego klienta!
  2. Lojalność klienta Comments Off on Lojalność klienta
  3. Jak przygotować fajną kampanię skierowaną do mężczyzn Comments Off on Jak przygotować fajną kampanię skierowaną do mężczyzn
  4. Świąteczne katalogi kuponowe z 10% rabatem Comments Off on Świąteczne katalogi kuponowe z 10% rabatem
  5. Jak pozyskuje klientów modna marka Orsay Comments Off on Jak pozyskuje klientów modna marka Orsay
  6. Zdobądź nowych klientów oferując 15% zniżki w katalogu kuponowym w 5-ciu krajach. Comments Off on Zdobądź nowych klientów oferując 15% zniżki w katalogu kuponowym w 5-ciu krajach.
  7. PRÓBKI jako nowa forma reklamy Comments Off on PRÓBKI jako nowa forma reklamy
  8. Marketing kuponowy do akwizycji klientów ubezpieczalni Comments Off on Marketing kuponowy do akwizycji klientów ubezpieczalni
  9. Efektywna kamapania dla klientów fitnessklubu Comments Off on Efektywna kamapania dla klientów fitnessklubu