Sieć partnerska

1.PAKIET PLUS jest partnerem do generowania dodatkowych źródeł dochodu w biznesie internetowym.
Pozwala w łatwy sposób i bez zbytniego wysiłku osiągnąć atrakcyjne dodatkowe dochody – wszystko całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Łączymy sklepy internetowe z partnerami realizującymi promocję produktów, co pozwala zapewnić klientom końcowym dodatkową wartość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do partnerstwa w sieci promocji wysyłkowych PAKIET PLUS.

Dodatkowy dochód za dołączanie materiałów promocyjnych do przesyłek.
Zaoferuj swoim klientom wartość dodaną w postaci kuponów rabatowych, prezentów i próbek.

Tylko 4 kroki dzielą Cię od rejestracji w sieci PAKIET PLUS i pierwszego wynagrodzenia

 

1. 2. 3. 4.

Zapisz się do sieci Pakiet Plus

Zaloguj się do sieci Pakiet Plus za pośrednictwem naszej strony internetowej. Rejestracja jest darmowa. Aktywacja konta Partnera sieci wysyłkowej następują po mailowym potwierdzeniu rejestracji. Po dokonaniu rejestracji, otrzymasz informacje o materiałach promocyjnych dołączanych do przesyłek.

Zamówienie i dostawa Materiałów promocyjnych

Informacje o każdym materiale promocyjnym wysyłamy na konto użytkownika PAKIET PLUS oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po złożeniu zamówienia przez użytkownika, wysyłamy informację o ilości poszczególnych materiałów i datach ich dostarczenia. Materiały dostarczamy na nasz koszt pod wskazany adres do wysyłki. Po odebraniu Materiałów można natychmiast rozpocząć ich wysyłkę.

Komunikaty o stanie realizacji

Użytkownik sieci PAKIET PLUS co najmniej raz w tygodniu otrzymuje na swoje konto informację o stanie realizacji zamówienia. Dzięki temu użytkownik może dokładnie zaplanować działania i śledzić proces dołączania materiałów do przesyłek. Tworzymy raporty, które pozwolą wykryć ewentualne niedogodności i na ich podstawie możemy zaplanować kolejną wysyłkę materiałów promocyjnych.

Zakończenie wysyłki materiałów i przyjęcie wynagrodzenia

Po pomyślnym wysłaniu klientom wszystkich materiałów reklamowych jednego rodzaju wystarczy potwierdzić ten fakt w systemie. Po potwierdzeniu zakończeniu wkładania materiałów do przesyłek kwota odpowiedniego wynagrodzenia zostanie dopisana do rozliczenia miesięcznego. Za każdy miesiąc wysyłamy rozliczenie zawsze do 15 dnia następnego miesiąca, a następnie wynagrodzenie na konto.

Należy pamiętać, że wykonujemy zakupy kontrolne w celu sprawdzenia czy materiały promocyjne zostały poprawnie dodane do przesyłki. Włóż swój wkład w jakość sieci PAKIET PLUS ! Tylko dzięki wysokiej jakości możemy w przyszłości zapewnić, że będziemy w stanie w dalszym ciągu dostarczać materiały reklamowe do przesyłek. Jeśli masz pytania, skontaktuj się kiedykolwiek z nami.

 

Recent Posts

e-Commerce Krakow – comming soon

PAKIET PLUS zaprasza na kolejną edycję Targów e-Commerce w Polsce. W Krakowie spotkają się renomowane firmy i marki  online biznesu. Nie przegap jednego z największych wydarzeń roku i możliwości spotkania z właścicielami e-sklepów, firmami oferującymi usługi i produkty e-commerce, a także sprzedawcami internetowymi z całej Polski.

Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie przedstawimy jakie korzyści przynoszą offline-owe działania i jak poprzez segmentację w ramach naszej sieci partnerskiej pozyskać nowych klientów. Zaprezentujemy szczegółowo efektywność wykorzystywania szeregu produktów podczas działań marketingowych online i przedstawimy nasze doświadczenie praktyczne oraz rzeczywiste wyniki, które mówią same za siebie.

Skorzystaj z okazji i zarejestruj się już dziś.

Chcę się zalogować.

 

Dzień: 25 kwietnia 2018     Czas: 10:00-17:00     Miasto: Kraków, Polska

Centrum wystawowe: Galicyjska 9     Stoisko PAKIET PLUS: C5.3

plan_TEH14_Krakow

  1. Bonus dla stałego klienta! Comments Off on Bonus dla stałego klienta!
  2. Lojalność klienta Comments Off on Lojalność klienta
  3. Jak przygotować fajną kampanię skierowaną do mężczyzn Comments Off on Jak przygotować fajną kampanię skierowaną do mężczyzn
  4. Świąteczne katalogi kuponowe z 10% rabatem Comments Off on Świąteczne katalogi kuponowe z 10% rabatem
  5. Jak pozyskuje klientów modna marka Orsay Comments Off on Jak pozyskuje klientów modna marka Orsay
  6. Zdobądź nowych klientów oferując 15% zniżki w katalogu kuponowym w 5-ciu krajach. Comments Off on Zdobądź nowych klientów oferując 15% zniżki w katalogu kuponowym w 5-ciu krajach.
  7. PRÓBKI jako nowa forma reklamy Comments Off on PRÓBKI jako nowa forma reklamy
  8. Marketing kuponowy do akwizycji klientów ubezpieczalni Comments Off on Marketing kuponowy do akwizycji klientów ubezpieczalni
  9. Efektywna kamapania dla klientów fitnessklubu Comments Off on Efektywna kamapania dla klientów fitnessklubu